Perakende

Workcube, teknolojiyi en etkin biçimde kullanmalarını sağlayarak, perakendecilerin yeni müşteriler edinmelerine, varolan müşterilerini daha sadık müşteriler haline getirmelerine, ve müşterilerinin seçimi ne olursa olsun, nezaman ve nerede ourlarsa olsun ihtiyaçlarını karşılamalarına yardım eder.

Workcube Retail, perakendecilerin müşterilerine verimli ve karlı bir şekilde hizmet etmelerine, başta tedarikçiler olmak üzere tüm iş ortaklarıyla entegre bir biçimde iş yapabilmelerine, mağaza, Web, Call Center , Franchiseler ve Distribüterler dahil tüm perakende satış kanallarını merkezi olarak yönetmelerine imkan tanıyan, müşteri odaklı bir e-business uygulamasıdır.

Gıda, giyim, ev ürünleri, teknoloji, kırtasiye, yapı malzemeleri, oyuncak...  Perakendecilik alanınız ne olursa olsun;

Zincir market, department store, AVM, online mağaza... Perakendecilik şekliniz ne olursa olsun

Taksitli satış, müşteri sadakati uygulamaları, tedarik zinciri yönetimi, etkin stok kontrolü... İhtiyacınız ne olursa olsun;

Workcube Retail tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren, çok kanallı perakendeciliği her alanda destekleyen tek perakendecilik çözümüdür.
     
Online satış ve sevk yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, stok yönetimi, ürün ve ürüne bağlı içeriklerin yönetimi, fiyat - promosyon yönetimi gibi birçok Workcube modülü perakendecilere çok kanallı entegre perakendecilik yönetimi için ideal bir çözüm sunmaktadır.

Mağaza bazında merkezi olarak yönetilen anlık farklı fiyat uygulamaları, süreli promosyonlar, anlaşma kayıtlarından otomatik fatura oluşturma, kapsamlı ürün bilgi yönetimi, merkezi sisteme tüm şübelerden tamamen online erişim, anlık stok takibi, ürün bazında stok stratejileri tanımlama, kapsamlı müşteri bilgi yönetimi, tüm sistemle entegre loyalty kart uygulamaları Workcube perakendecilik çözümünü diğerlerinden ayıran özelliklerden sadece bir kaçıdır.

    * Workcube yüzbinlerce farklı stok kodunu (SKU) tutabilir, ürünlerin varyasyonlarına göre stok takibi yapabilir ( sözgelimi gömlek: mavi/yeşi/kırmızı, S/M/L/XL gbi farklı özelliklere göre stok kodu oluşturabilirsiniz ) Stoklarınızı lokasyon bazında takip edebilir, her bir ürün veya ürün kategorisi için farklı stok stratejileri oluşturabilirsiniz.
    * Ürünlerin küçük, büyük imajlarının yanısıra ürüne birçok yazılımda olan kısa açıklama fieldının aksine sınırsız içerik ekleyebilirsiniz. Bu içeriklere sıfat ekleyerek içerikleri kategorize edebilirsiniz.
    * Workcube bir ürüne farklı müşteri gruplarınız için farklı fiyatlar veya promosyon uygulamanıza o müşteriye özel iskonto yapmanıza olanak tanır. Anlık promosyonlar yapabilirsiniz. Promosyon indirim, hediye ürün, şans/indirim kuponu olabilir.
    * Workcube müşterilerinizi segmentlere ayırmayı ve onları daha iyi tanımanızı sağlar. Müşteri kategorize edebilir, fan clublar oluşturabilirsiniz. Workcube smartcard uygulamaları ile müşterilerinize özel kartlar verebilirsiniz:
    * Workcube barcod okuyucular, POS cihazları ile uyumludur. Workcube Retail ile perakendeciler bir mağaza için gerekli tüm yazılıma sahip olur.
    * Workcube perakendecilerin binlere varan tedarikçisiyle entegre olmasına ve onlarla tedarik extraneti üzerinden sipariş, stok, ödeme gibi birçok fonksiyonu gerçekleştirmesine imkan tanır.