Services

Workcube’un iletişim şirketlerine uygun olarak tasarlanan çözümü Workcube Services iletişim ajanslarının performanslarını artırıyor, zamandan ve harcamalardan tasarruf sağlıyor, ajansın yönetim becerilerini geliştiriyor!

Workcube Services işinizin her kademesinde size hizmet sunar. İş/Görev planlama ve yönetiminin yanı sıra yeni müşteri ve iş fırsatlarını, teklifler, toplantılar, siparişler, faturalandırmalar dahil müşterilerinizle olan ilişkinizin tüm aşamalarını, kampanya/proje bütçelerinizi, insan kaynaklarınızı, fiziki ve dijital varlıklarınızı, tedarikçileriniz ile olan ilişkilerinizi başarıyla ve entegre biçimde yönetmenizi sağlar.

Projelerinizi (kampanyalarınızı), zamanınızı ve çalışanlarınızı daha iyi yönetmenin yanı sıra, ofis içinde ve dışındaki (Free Lancers, Saha Ekipleri v.d.) tüm çalışanların ve müşterilerin en güncel bilgi ve dökümanlara dünyanın heryerinden istedikleri anda ulaşabilmelerine imkan tanır.

Workcube Services Size Ne Sağlar?

Fırsatlarınızı doğru yönetir işinizi geliştirirsiniz
Müşterilerinizle ilişkinizi bütünlüklü olarak yönetirsiniz
İşlerinizi ve kampanyalarınızı yönetirsiniz
Kurumsal & kişisel ajandanızı ve iş trafiğini yönetirsiniz
Çalışanlarınızın zamanını etkin planlar ve yönetirsiniz.
Paranızı ve müşterilerinizin bütçelerini en etkin şekilde yönetirsiniz
Hiçbir faturayı atlamazsınız
Bütçe planlarınızı çok rahat ve hızlı yaparsınız
Satınalmalarınızı ve tedarikçilerinizle olan ilişkilerinizi etkinleştirirsiniz.
Dijital varlıklarınızı yönetirsiniz.

Workcube Services ile fırsatları, zamanı, işinizi, müşterilerinizi, tedarikçilerinizi, çalışanlarınızı, paranızı, şirketinizi iyi yönetin!