Ajanda

İşletmenizde iletişimin gücünü kullanın zaman kazanın

Günlük, aylık ve haftalık olarak detaylı randevu, olay, toplantı kaydı ve takibini hatasız yapın oluşabilecek problemlerin önüne geçin.Zaman maliyetini optimum bir şekilde kullanın.

Workcube ajanda tüm bu işlemleri sizin yerinize takib etsin ister sms ister mail ile bilgilendirme yapsın.....

Workcube Ajanda Yönetimi

 

Workcube Ajanda Yönetimi bir kurum içerisinde sisteme erişen tüm kişilerin kişisel ve kurumsal ajandasını planlamasına ve yönetmesine imkan tanır. Farklı zaman dilimlerini destekler. Tekrar eden olayları otomatik olarak girmenize ve önceden uyarılmanıza imkan verir.

Ajanda Yönetimi Fonksiyonları

  • Olay kaydı girme ve güncelleme

Ajanda modülü detaylı randevu, olay, toplantı kaydı ve takibi yapmanızı sağlar. Parametrik olarak sınırsız sayıda olay kategorisi yaratılabilir.
Olay kaydı bilgisini kullanıcılar arasında paylaştırma
Olaylarda katılımcı ve bilgi verilecek kişi veya iletişim grupları seçilebilir. Olay bilgileri bu kişilerin ajandasına da otomatik eklenir. Bu sayede iş grupları, departmanlar veya şubelere özel ajanda kayıtları girilebilir.  Olay kaydının tüm sistem kullanıcıları tarafından görünebilir ve erişilebilir kılınması da mümkündür. Kyıt esnasında olaya dahnil olması gereken kişilerin o tarihlerde herhangi bir programlarının olup olmadığı sistem üzerinden anında sorgulanabilmektedir.
Kişi, Departman, Şube ve Network Ajandası
Workcube Ajanda modülü kullanıcıları kendi kişisel olay kayıtlarının yanısıra, katılımcısı olmasalar dahi sistem üzerinde dahil oldukları departmandaki, şubedeki ve networkdeki tüm ajanda kayıtlarını (kişisel kayıtlar hariç) görme şansına sahip olur. Bu sayede işletme içerisinde herkes birbirinin ajandasından ve iş trafiğinden haberdar olabilir.
Web, e-mail ve sms uyarıları
WorkCube ajanda modülü bir olay kaydı ile ilgili farklı kanallardan uyarı mesajları oluşturmaya imkan tanır. Belli bir tarihten olay tarihine kadar kişisel ana sayfanızda yayınlanmak üzere Web, belli bir tarih ve saatte gönderilmek üzere e-mail ve SMS uyarı kaydı yapmak mümkündür. E-mail ve Web uyarılarında uyarı bilgisi olay detay sayfası linki ile birlikte iletilir.


  • Tekrar eden olay kaydı
WorkCube ajanda tekrar eden olayları bir defada kaydetme ve haftalık veya aylık olarak istenildiği kadar tekrarlama imkanı sunar.  

  • Olaylara özel fiziki varlık rezervasyonu yapma

WorkCube ajanda'da organizasyonun ortak kullanımındaki fiziki varlıklar (toplantı odası, otomobil, projeksiyon cihazı v.b.) için, olaylarla ilişkili olarak rezervasyon yapmak mümkündür. Fiziki varlığın kim tarafından, hangi olay için hangi aralıkta rezerve edildiği bilgisi kolaylıkla görülür ve yeni rezervasyon kaydı yapılır.

  • Olay tutanak kaydı
WorkCube ajanda, gerçekleşmiş olaylarla ilgili tutanak kaydı yapmaya ve güncellemeye imkan tanır. Bu sayede olaylar geçmişe dönük olarak sonuç bilgileri ile birlikte takip edilebilir.

  • Günlük, haftalık ve aylık ajanda görüntüleme 

WorkCube ajandada tüm olaylar ve kayıtlar günlük, haftalık ve aylık olarak görüntülenebilir.


  • Ajanda paylaştırma
WorkCube ajandanın paylaştırma özelliği sayesinde, ajandasını paylaşıma açan herkesin ajandası diğer kullanıcılar tarafından erişilebilir hale gelir. Bu sayede yöneticiler çalışanlarının ajandalarını yakından takip ederek rahatlıkla planlama yapabilirler.

 

  • Zaman dilimi (Time Zone) ayarı

WorkCube ajanda dünyadaki tüm zaman dilimlerini destekler ve kayıt yapmaya imkan tanır. Farklı zaman dilimlerindeki sistem kullanıcıları, olayların tarih ve saatlerini kendi bulundukları zaman diliminde görür.  Bu özellik sayesinde özellikle online konferans toplantı, online eğitim v.b. olaylarda farklı coğrafyalardaki herkes aynı anda olaya katılabilir.

  • Proje Yönetimi modülü ile tam entegrasyon
WorkCube ajanda modülü, "Proje Yönetimi" modülü  ile birebir entegre çalışır. Proje modülünden eklenen tüm iş kayıtları ilgili çalışanın ajandasına otomatik olarak eklenir.

  • Detaylı olay arama
Ajanda modülünde olay başlıkları arasından kelime araması yapılabilir, kategorilerine ve tarih aralığına göre olaylar görüntülenebilir