B2C Sistem Yönetimi

WORKCUBE B2C Sistem Yönetimi ile....

Web sitelerinizi (Public Business Portal) tasarlar, içeriklerini oluşturur, yayınlar ve dinamik olarak yaşatırsınız

Workcube B2C Sistem Yönetimi

 

Workcube B2C Sistem Yönetimi aracı işletmelerin sınırsız sayıda web sitesini birarada yönetmesine imkan tanır. Public Business Portal çözümününün belkemiğini oluşturuan bu modül Web sitelerinizi kolaylıkla self-servis güncellemeniz ve dinamik bir şekilde satış, pazarlama, servis ve tanıtım amaçlı olarak kullanmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonları size sunar.

B2C Sistem Yönetimi modülü, içerisinde site önyüzlerinin tasarlanabileceği tasarım aracı, menü tanımları, erişim yetkilendirmesi gibi alt fonksiyonları barındırır.

Web sitesine özel - Title, Discription, Keyword- gibi meta tanımları bu modül üzerinden yapılır.

Sınırsız sayıda Web sitesi aynı anda sistem üzerinde tasarlanıp yönetilebilir. Bu sayede işletmeler farklı marka veya ürünleri için özel web siteleri yapma şansına sahip olurlar. Ürün yönetimi, servis destek, kampanya&promosyon modülleri ile birebir entegre çalışan B2C Sistem yönetimi, internet üzerinden satış, destek hizmeti, süreli veya anlık promosyonlar sunmaya, ziyaretçi anketleri oluşturmaya imkan tanır.

Internet sitesi üzerinde şifreli özel alanlar yaratmak, ziyaretçi tipine göre özelleştirilmiş içerik yayınlamak mümkündür. Web sitesi içeriklerinde her türlü link, ilişkili içerik, ilişkili belge ve movie dosyaları tanımlanabilir. Sayfalarda tanıtım bannerları yayınlanabilir.