Eğitim Yönetimi
Çalışanlarınız, ortaklarınız, müşterileriniz ve işbirliği içerisinde olduğunuz diğer gruplar için her türlü eğitim faaliyetlerini düzenleyin ve özgün bir eğitim kültürü inşa edin.

Workcube Eğitim Yönetimi ve E-Learning
Eğitim Yönetimi ve E-Learnnig modülü kurumların tüm eğitim faaliyetlerini merkezi olarak yönetmesini, online eğitimlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlar.

Workcube Eğitim yönetimi ve e-eğitim modülü ile farklı özellik ve pozisyonlara uygun eğitim içeriği oluşturmak, kurslar açmak, kursiyerleri kurslara kaydetmek ve bu kursları otomatik olarak  kursiyerlerin bilgisayar ekranlarına getirmek kolayca gerçekleştirilir. Eğitimler tamamlandıktan sonra, verilen eğitimlerle ilgili performans testleri, değerlendirmeler ve sonuçlar kolaylıkla hazırlanır, takip edilir ve yönetilir.

Workcube Eğitim Yönetimi Fonksiyonları

WorkCube eğitim yönetimi modülü ile çalışan, partner ve hatta müşterileriniz için eğitimler planlayabilirsiniz.
Yetkinlik, şube, pozisyon tipi v.b. farklı kriterlere göre farklı kullanıcılar için değişik kategori ve konularda eğitimler oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz.
Tek bir ekranda aylık, haftalık veya günlük ajanda üzerinden eğitim takviminizi görebilirsiniz.
Amaç, eğitimci, tarih, saat, bütçe, katılımcı, ilgili belgeler, içerik, değerlendirmeler, eğitim davet yazısı, sonuç raporları v.b. eğitimleriniz ile ilgili tüm bilgi, belge ve aksiyonları tek bir merkezden yönetebilirsiniz.
Sınırsız kategori ve konuda sorunun yer alabileceği bir soru bankası kurabilir, bu sorularla farklı kullanıcılara göre farklı form ve içeriklerde süreli/süresiz testler oluşturabilirsiniz.
Eğitimler, katılımcılar, eğitimciler ile eğitim ve sınav sonuçları üzerinde gerçekçi raporlamalar ve grafikler ile eğitimlerinizin etkinliğini ölçebilir ve geleceğe dair doğru ve gerçekçi planlamalar yapabilirsiniz.
WorkCube Eğitim Yönetimi size gerçekleştirdiğiniz eğitimlerin değerlendirmesini yapabilmeniz için istediğiniz şekilde ve içerikte formlar, testler hazırlamanızı sağlayan güçlü bir form tasarım aracı sunar.
E-Eğitim
Workcube içerisinde yer alan e-eğitim modülü tüm şirket içi eğitimlerin online olarak tüm şirket çalışanlarına, iş ortaklarına veya müşterilerine ulaşmasını ve değerlendirilmesini sağlar.
Workcube Eğitim Yönetimi modülünde hazırlanan tüm eğitimler verilen kıstaslara göre otomatik olarak seçilen sistem kullanıcısı kursiyerler tarafından online erişilebilir hale gelir. Online eğitimlerde kursiyerler eriştikleri kursa tıkladıklarında çok fonksiyonlu beyaz tahta üzerinden, eğitimcilerle sesli ve görüntülü sanal sınıf ortamında ders görmeye başlarlar.
Workcube'ün Web based yapısı sayesinde, çalışanınız, iş ortağınız veya müşteriniz dünyanın neresinde olursa olsun bir web browser üzerinden sisteme bağlanarak uzaktan eğitim alabilir.
Eğitim Yönetimi ve E-Learnnig modülü kurumların tüm eğitim faaliyetlerini merkezi olarak yönetmesini, online eğitimlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlar. Eğitim içeriği oluşturmadan, online yoklamaya eğitim ile ilgili yönetim faaliyetlerinizin tümünü destekler. Üçüncü parti kurum ve kuruluşların ve eğitim içeriklerinin sisteme dahil olmasına imkan tanır.