Executive Suite
Workcube Executive Suite Workcube Executive Suit modülü kurum yöneticilerinin sistem üzerinde ihtiyaç duyacakları bilgilere ve üst düzey yöneticilerie özel hazırlanan konsolide raporlara anlık olarak hızlı bir şekilde erişebilmeleri için oluşturulmuş bir modüldür.

 

Workcube Executive Suite

Workcube Executive Suit modülü kurum yöneticilerinin sistem üzerinde ihtiyaç duyacakları bilgilere ve üst düzey yöneticilerie özel hazırlanan konsolide raporlara anlık olarak hızlı bir şekilde erişebilmeleri için oluşturulmuş bir modüldür.  

WorkCube Raporlama modülünde üst düzey yöneticiler için özel olarak hazırlanan analizler, yöneticilerin pazarlama, satış, servis, müşteri ve ürün gibi farklı açılardan ve bir bütün olarak işletmelerinin genel gidişatı, departmanların genel performansı v.b. hakkında detaylı ve doğru bilgilere ulaşmalarını sağlar. Sadece yöneticilere özel hazırlanan raporlar özelleştirilmiş bir biçimde yöneticiye sunulur ve bu raporlara ilgili yöneticiden başka kimse ulaşamaz.

Executive Suit'te yöneticinin ihtiyaç duyacağı bilgilere, yöneticiden beklenen onay kayıtlarına ve yöneticiye özel raporlara kısa yoldan erişim imkanı sunulur.

 

İk ve Üyeler
Çalışanlar
Ücretler
Performans Değerlendirme
Hedefler
Sisteme Giriş Çıkış
Eğitim
Üye Segmentasyon
Üye Listeleme
Şema Tasarımcısı

Operasyonlar
Satış Fatura Analizi
Satış Sipariş Analizi
Alış Fatura Analizi
Alış Sipariş Analizi
Stok Analizi
Servis Analizi
Sistem
Sevkiyat Analizi
Ajanda
Detaylı Ziyaret Raporu
Etkileşimler
Proje Aksiyonları
Zaman Harcamaları
BSC

Finans
Cari Faaliyet Özeti
Karşılaştırmalı Cari  Faa