İçerik Yönetimi Literatür
Her türlü text ya da medya içeriğinizi etkin bir şekilde yönetmek, web sitenizin ve iletişim/işbirliği halinde olduğunuz diğer grupların web sitelerini çok yönlü olarak geliştirmek ve zenginleştirmek için ideal çözüm.

Workcube İçerik Yönetimi
WorkCube içerik yönetimi modülü; içerik geliştirmeden, layouta oluşturmaya ve yayına kadar içerik yönetiminin her aşamasında hizmet verir.
İçerik yönetimi modülü ile, text, statik imajlar, videolar, özel görüntü formatları, HTML sayfaları, dinamik CFM ve JHTML sayfaları gibi değişik medya varlıklarını güçlü ve etkin bir biçimde yönetirsiniz. Web siteniz, distribütörlerinizin Web siteleri, e-mailler, mobile cihazlar, print medya ve on-line alışveriş siteleri için zengin içerik geliştirme ve sunma imkanına kavuşursunuz. İçeriklerinizi ürün, içerik, belge, imaj ve kataloglar ile ilişkilendirerek içeriğin görünüşü, dili veya gezinti akışı üzerinde genel ve güçlü bir kontrol sağlarsınız.

WorkCube içerik yönetimi sınırsız kategoride ve hiyerarşide içerik bölümü oluşturmanıza imkan tanır. İçerik modülünde Web sitelerinizden gelen hitler içerik kategorisi, bölüm ve içerik başlığı bazında an be an grafik ve rakamsal olarak raporlanır.
 
WorkCube içerik yönetimi modülü, içeriklerinizin hangi web sitesinde (internet / intranet / extranet) hangi kategorideki okuyuculara yayınlanacağını kolaylıkla yönetmenizi sağlar. Örneğin Extranetinize giren tedarikçiler ile bayilerinizin eriştikleri içerikleri tamamen birbirinden farklı olarak tek bir merkezden yönetebilirsiniz.Kullanıcının profiline göre ilgili içerik anında sayfada görüntülenir. Web Sitesi üzerinde varolan makale ve yazılardan ürün ile ilgili gerekli bilgiler otomatik olarak görüntülenir veya üzerine tıklandığında ürün ile ilgili görüşlere anında ulaşılabilir. İçerik yönetimi modülünde yayında olan içerikler ile ilgili okuyucu yorumları alınabilir ve isteğe göre bu yorumlar Web'de yayınlanabilir.Modül ayrıca etkin bir biçimde sınırsız sayıda farklı dilde Web siteleri oluşturma, yayınlama ve yönetme imkanı sunar.Workcube İçerik Yönetimi modülünde yer alan içerik editörü, web sitenizde yayınlayacağınız metinlerde karakter, ebat, biçim, hizalama, noktalama, link, renklendirme, tablolama, görsel yönetimi için geniş alternatifler sunar. Workcube İçerik Yönetiminde hangi içeriğin hangi Web sitesinde veya diğer bir erişim noktasında yayında olduğu doğru bir şekilde kontrol edilir. Edit etme yetkisi olan kullanıcılar içerik üzerinde değişiklik yapabilir ve gerçek zamanlı olarak içerikleri yayına sokabilir.Workcube İçerik Yönetimi FonksiyonlarıSınırsız sayıda içerik ekleme ve yayınlama
Üye ve kullanıcı kategorisine özel içerik yayını
Kategorilere ait bölümleri görme
Her bir kategoriye kayıtlı toplam konu (içerik) sayısının takibi
İçerik kategorisi oluşturma
Kategorilere sınırsız sayıda ve hiyerarşide içerik bölümü ve alt bölümler ekleme
Konular arasında kelime araması yapma
Detaylı içerik yayın alanı tarifi
Kategorilerine ve yayın durumlarına göre konuları görebilme
İçerikleri partner ve employee portalde süreli olarak duyurma
Konu içerisinden link verebilme
Konuya imaj ekleme
Konuya flash movie ekleme
Konuya belge ekleme
Kategori, bölüm ve içeriklere banner ekleme
İçerik şablonları ve formlar oluşturma ve yayınlama
İçerikle ilişkili içerik tanımlama ve yayınlama
İçerikle ilişkili ürün tanımlama ve yayınlama
İçerikle ilişkili katalog tanımlama ve yayınlama
İçerikle ilişkili belge tanımlama ve yayınlama (download edilebilir)
İçeriğe yorum yazdırma, puanlama yaptırma, yorumları okuma ve isteğe göre yayınlama
İçerik güncellenme sayısı, geçmiş kayıtlar ve en son güncelleyen takibi