Online Classroom ve Streaming
Whiteboard, Prezantasyon, AudioVideo Streaming

Online Classroom ve Streaming
 
Workcube’te Online Classroom ve Steaming sayesinde dünyanın her yerindeki iş ortaklarınıza, çalışanlarınıza ve müşterilerinize internetten yayın yaparak ulaşabilir, etkin tanıtım ve sınırsız bilgilendirme olanağı elde edebilirsiniz. E-learning, konferans, reklam, eğlence gibi içerikler, internet erişimi olan her noktaya canlı tüm dünyaya yayınlayabilirsiniz.

WorkCube Online Clasroom ve Streaming Modülü Özellik ve Fonksiyonları

·          Workcube’te canlı eğitim ve bilgilendirme yapabilmeniz için düzenlenmiş olan Online Clasroom’da araç ve gereçleri kullanarak etkin video konferanslar gerçekleştirebilirsiniz. Sol menü de yer alan araçları kullanarak eğitim tahtasında katılımcılara anlatmak istediğiniz konuları görselleştirebilirsiniz. Renkli şekil ve grafikler çizebilir, yazı yazabilirsiniz. Katılımcılarında tahtayı kullanmasına izin verebilirsiniz.
·          Katılımcılarla canlı olarak yazışabilir, sohbet edebilir, tartışabilirsiniz.
·          Online Classroom ve Steaming sayesinde görüntünüzü ve sesinizi, camera ve mikrofonunuz aracılığı ile katılımcılara canlı görüntü ve ses yayını yapabilirsiniz. Katılımcıların görüntülerini görebilir, sesli iletişim gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim yayınını kaydedebilir, dijital arşiv olarak saklayabilirsiniz. Görüntünüzü tam ekran yapabilir, sadece kamera üzerinden de yayın yapabilirsiniz.
·          Eğitimden önce oluşturduğunuz dökümanları Online Classroom’da katılımcılara yayınlayabilir, eğitim dökümanları üzerinden yayın yapabilirsiniz.