Proje Yönetimi
Proje ekibinin yüksek performanslı projeler ortaya koymasına ve çalışan, müşteri, iş ortağı işbirliğinde bu projelerin tüm yönleriyle takip edilmesine olanak tanır.

Proje Yönetimi
 
Workcube’te kapsam, maliyet ve zaman amaçlarına ulaşabilmek için proje etkinliklerinin planlanması, zaman yönetimi ve kontrolünün sağlanması, Proje Yönetimi modülü ile gerçekleştirilebilmektedir. Workcube’te projelerinizi yönetebilir, projenin en düşük maliyet ve zayiatla kontrol altına alınmasını ve bitirilmesini sağlayabilirsiniz.

WorkCube Proje Yönetimi Özellik ve Fonksiyonları

·          Workcube’te projelerinizi açtıktan sonra iş planınızı oluşturabilirsiniz. Planlanan zaman aralıklarında yapılacak işleri ve görevlileri belirleyerek iş planınızı hazırlayabilirsiniz. Yapılacak işler için Proje Malzeme ve İşçilik Planını hazırlayabilir, plan çerçevesinde ihtiyaçlarınızın siparişlerini verebilirsiniz. Yapılan bu plan sayesinde benzeri işler tekrar tekrar yapılmaz.
·          Proje icmal raporu sayesinde projenin maliyetlerini, kar/zarar durumunu, masraflarını, gelirlerini, alınan/verilen hizmetleri, hakedişleri, sarfları anlık olarak görüntüleyebilir raporlayabilirsiniz.
·          Workcube’te oluşturmuş olduğunuz projeler iş planı çerçevesinde çizelgeden projenin seyrini görüntüleyebilir, projeyi anlık olarak takip edebilirsiniz. Projenin Finansal bilgisini görüntüleyebilir, Proje iş planına yeni işler ekleyebilirsiniz.
·          Proje kapsamında gerçekleşen tüm aksiyonları bir görüntüleyebilir, hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.
·          Proje kapsamında gerçekleşen tüm finansal işlemlerinizi bir arada görüntüleyebilir ve takip edebilirsiniz.
·          Projede görevli çalışanları proje grubuna dahil edebilir, rollerini ve birim maliyetlerini tanımlayabilirsiniz.
·          Proje kapsamında yapılan tüm harcamaları Detaylı Harcama Analiz Raporu sayesinde en detaylı raporlayabilmekteyiz. Proje Raporu sayesinde proje kapsamında gerçekleşen tüm siparişleri, planlamaları, irsaliyeleri, ithalatları, sarfları, üretim fişlerini, faturaları, hakedişleri, talepleri ve üretim emirlerini raporlayabilmekteyiz.