Satınalma Teklif Yönetimi
Tüm satın almalarınız için tekliflerinizi merkezi olarak yönetmenizi sağlar. Toplu teklif toplama, tekliften sipariş oluşturma imkanı sunar.


Satınalma Teklifleri

WorkCube satınalma teklifleri ile tek bir teklif kaydı üzerinden birden çok tedarikçiden teklif istenebilir. İstenen ve gelen teklifler tek bir merkezden takip edilir. Teklif talepleri partner protalde yayınlanarak tedarikçilerin teklif taleplerini görmeleri ve cevaplandırmaları sağlanır. Teklif taleplerinin public portalde de(internet) yayınlanabilmesi sayesinde halka açık online ihaleler gerçekleştirilebilir.

Teklif yönetimi içerisinde, sütun bilgileri parametrik olarak hazırlanabilen ürün basketi bulunur. Bu sayede teklif taleplerinize sınırsız sayıda ürün ve hizmet bilgisi eklerken, görünmesini istediğiniz ürün ve hizmet bilgilerini de (miktar, birim fiyat, seri no, üretici firma, KDV, indirim v.d.) bağımsız olarak tanımlayabilirsiniz.

Tekliflere özel ödeme planları hazırlanabilir. Teklifin istendiği ürünler ile ilgili olarak teklif ve sipariş tarihçesine kolaylıkla erişilebilir. Tekliflerle ilgili takipler, olaylar ve belgeler merkezi olarak kayıt ve takip edilir. Teklif yönetiminde teklifler kopyalanarak teklif alma işlemi basitleştirilir. Alınan teklifler otomatik olarak siparişe dönüştürülebilir.