Satış Teklif Yönetimi
Workcube Satış Teklif modülü müşteri taleplerine uygun, satınalmaya teşvik edici ve tutarlı teklifler hazırlamanızı sağlarken, teklifleriniz için harcadığınız zamanı minimuma indirir.

 
Satış Teklif Yönetimi

WorkCube Teklif modülü ile, satış personeli yüksek kaliteli, müşteriye özel teklifler hazırlayabilir. Teklif modülünde hazırlanan teklifler bir giriş sayfası, ana teklif sayfası, fiyat kotaları, satış araçları, teklif verilen müşterinin sorularına cevaplar gibi bölümlerden oluşabilir. Tekliflere sınırsız sayıda ek sayfa eklenebilir.

Teklif yönetimi içerisinde, sütun bilgileri parametrik olarak hazırlanabilen ürün basketi bulunur. Bu sayede tekliflerinize sınırsız sayıda ürün ve hizmet bilgisi eklerken, tekliflerinizde görünmesini istediğiniz ürün ve hizmet bilgilerini de (miktar, birim fiyat, seri no, üretici firma, KDV, indirim v.d.) bağımsız olarak tanımlayabilirsiniz.

Teklifler için önceden hazırlanan şablonlar kullanılarak herzaman kurumsal kimliğe uygun teklifler hazırlanması sağlanır. Tekliflere özel ödeme planları hazırlanabilir. Teklifin verildiği müşteriyle ilgili satış tarihçesine kolaylıkla erişilebilir. Tekliflerle ilgili takipler, olaylar ve belgeler merkezi olarak kayıt ve takip edilir. Teklif yönetiminde teklifler kopyalanarak teklif verme işlemi basitleştirilir. Teklifler otomatik olarak siparişe dönüştürülebilir.