My Home - Kişiselleştirme
Farklı coğrafyadaki kullanıcılar, zaman dilimi ayarıyla eş zamanlı iletişim imkanı bulur. Kişiselleştirilebilen arayüz, ilgili detayları ekranınızda görüntülemenize imkan tanır.

Workcube My Home – Kişiselleştirme Modülü
 
Kişiselleştirme, kullanıcıların Workcube’ü kendi tercih ettikleri stile göre düzenlemelerine izin verir.
 
WorkCube My Home - Kişiselleştirme Modülü Özellik ve Fonksiyonları
          
  
·   ·
·          Workcube kullanıcılarına sunulan birden fazla tasarım ve renk seçenekleri ile arayüz görünümünü kendinize özel olarak değiştirebilirsiniz. Dil seçeneklerinden kişisel olarak tercih ettiğiniz dili seçebilirsiniz.
·          Workcube’te şirketinizin durumunu, borç / Alacak son durumunuzu, bugün/yarın yapılacak ödemelerinizi, bugün tahsil edilecek alacaklarınızı, ajandanızı, işlerinizi, alış ve satışlarınızı, siparişlerinizi, tekliflerinizi, fırsatlarınızı, döviz piyasalarını, şirket içinde yayınlanan içerik ve duyuruları, stoklarınızı, maillerinizi, üretim emirlerinizi, servis başvurularını, anketleri, iş başvurularını, yeniden sipariş noktasına gelen ürünlerinizi, yazışmalarınızı, beklenen yedek parçalarınızı, en çok satan ürünlerinizi, stoğa yeni gelen ürünleri, anlaşmalarınızı, üyelik başvurularını, müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi Gündem (ana sayfa) sayfanızda görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Gündem ayarları sayesinde en çok ihtiyaç duyulan fonksiyonlar açılış sayfanıza gelmektedir.
·          Workcube kullanıcıları çalışma dönemleri ve yetkili olduğunuz şubeler arasında hızlı geçişleri yapabilir.
·          WorkCube ajandanın paylaştırma özelliği sayesinde, ajandasını paylaşıma açan herkesin ajandası diğer kullanıcılar tarafından erişilebilir hale gelir. Bu sayede yöneticiler çalışanlarının ajandalarını yakından takip ederek rahatlıkla planlama yapabilirler.
·          Workcube’te belge numaralarınızı tanımlayabilir yapılan işlemlerinizde sizin tanımlamanıza göre otomatik belge numaraları oluşur.
·          Workcube’te iletişim ve iş gruplarınızı belirleyebilir etkin iletişim imkanı bulabilirsiniz.
·          Workcube’te en çok kullandığınız sayfalara kısa yol tanımlayabilir. Tek tuşla gitmek istediğiniz raporlara, kayıt listeleme vs. ekranlarına ulaşabilirsiniz.
·          Workcube’te mail ayarlarınızı tanımlayabilir, workcube üzerinden maillerinizi takip edebilirsiniz.
·          Workcube’te güvenliğiniz açısından verilen şifrelerinizi size özel şifre ile değiştirebilirsiniz.